Голяма изненада: Предан на Гриша Ганчев специалист смени ЦСКА с ЦСКА 1948
10161 0
Бившият анализатор на ЦСКА Християн Христов е ново попълнение в щаба на ЦСКА 1948. Юношата на Вардар Скопие от февруари 2020 влиза в екипа на Милош Крушчич като анализатор на „червените“.
Ново попълнение в щаба на ЦСКА 1948
В следващите четири години работи на „Българска армия“ при всички треньори – Стамен Белчев, Даниел Моралес, Бруно Акрапович, Любослав Пенев, Стойчо Младенов и Алън Пардю. След това за кратко е анализатор в академията и във втория тим на ЦСКА.
Още: ЦСКА - Ботев Пловдив по ТВ: Кога и къде да гледаме дербито в Първа лига?

В периода от 10 юни до 1 декември 2024 е помощник треньор и анализатор на Спартак Суботица Сърбия. На 12 юни 2025 става помощник треньор на Септември София в щаба на Стамен Белчев. Паралелно с това на 25 септември 2025 става помощник треньор и анализатор на Тодор Янчев в националния отбор на България до 21 години, пише „Мач Телеграф“.
Още: ЦСКА ще изпълни желанието на Христо Янев: Взима му класен играч от Швейцария
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари