Ел Маестро с ключови съвети към ЦСКА и Фернандо Каранга при комфортна преднина срещу Ботев Пловдив (ВИДЕО)

Снимка: Колаж: Sportlive.bg

2363 0

ЦСКА разпространи обещаното видео, в което беше акцентирано изцяло върху Фернандо Каранга. Бразилецът най-накрая се отпуши във втория си период на "Армията", а в дербито срещу Ботев Пловдив дори наниза две попадения.

Бразилецът успя да оформи преднина от 3:0 още до почивката през уикенда, след като преди това Джонатан Линдсет бе открил за 1:0 в 25'. На почивката наставникът Нестор Ел Маестро видимо бе доволен от натиска, но искаше той да продължава и след почивката.