Една отлична новина в ЦСКА след раздялата с Лиъм Купър


Една отлична новина в ЦСКА след раздялата с Лиъм Купър
Снимка: cska.bg

8179 0

ЦСКА ще спести около 550 000 евро (б.а. - около 1 млн. лева) от ранната си раздяла с Лиъм Купър, съобщава „Мач Телеграф“, позовавайки се на неофициална информация.

ЦСКА спестява много от Лиъм Купър

Защитникът имаше договор с „червените" за още един сезон, но и опция за удължаването му с година.

Още: ЦСКА с официално съобщение за Радослав Здравков

Лиъм Купър

Бранителят се е отказал от 7 заплати (от 12-месечен договор), което е около 350 000 евро, а отделно неизпълнението на договора го е лишило от бонус лоялност, който по неофициални данни е бил в размер на 200 000 евро.

Той обаче все пак е прибрал 5 заплати, след което е разтрогнал по взаимно съгласие.

Твърди се, че той вече е намерил нов отбор, в който да продължи кариерата си. Става дума за клуб от Чемпиъншип, като вече се споменава родният му Хъл Сити.

Още: Финансова инжекция: В ЦСКА броят часовете - милиони влизат в клубната каса

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички