Двойна раздяла: ЦСКА казa сбогом на дългогодишни фигури


Двойна раздяла: ЦСКА казa сбогом на дългогодишни фигури
Снимка: БГНЕС

5506 0

Промените в ЦСКА продължават. Червените се разделиха с психоложката Полина Хаджиянкова и завеждащия международния отдел Стоян Петков. Хаджиянкова бе назначена в ЦСКА преди малко повече от 2 години.

ЦСКА продължава с промените

Още: ЦСКА се сблъсква с тежка реалност преди дербито срещу Лудогорец

Петков пък бе в клуба от 2016-а, като той дойде на „Армията“ от Литекс, където работеше над 15 години като пресаташе и международник. Вече са намерени техни заместници.

ЦСКА, освен в дълбока спортно-техническа криза, е и в психологическа такава, като играчите изглеждат сринати и неуверени от доста време.

Очаква се в клуба да настъпят още промени през следващата седмица. Както е известно, от около месец клубът е в процес на избор за нов шеф на школата след освобождаването на Костадин Ангелов-Лаптопа.

Още: ЦСКА какъвто не сме виждали досега! Христо Янев с ключово решение за Лудогорец

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички