Душан не мисли за оставка или уволнение, скочи на футболистите с голям цитат на Стойчо
9824 0
Наставникът на ЦСКА - Душан Керкез, говори пред медиите след загубата от Локомотив Пловдив в третия кръг на Първа лига. Домакините на "Лаута" се наложиха с 1:0 в събота и това беше първа загуба за Керкез от "черно-белите", след като в предходните си три срещи начело с Ботев Пловдив стигна до победа и две ремита.
Още: Резилът е жесток: ЦСКА стана за смях с всички нови и на “Лаута”
В последния си период в ЦСКА - Стойчо Младенов беше споделил, че без "хубави яйца не може да направи омлет". В тази връзка Керкез сподели, че има голяма нужда от нови качествени играчи, но в течение на пресконференцията подчерта, че и сега има такива в отбора, но е нужна по-голяма бройка.
В края на изказването си босненецът коментира, че има нужда от футболисти, които могат да изнасят топката по-бързо и така ЦСКА да проиграе още по-директен футбол.
Коментарът на Керкез
“Болно е, неприятна загуба. Контролирахме мача и имахме шансове за гол, но така се получи… Видях много енергия от момчетата днес. Нямахме шанс и без гол не можеш да очакваш победа.
Дошъл съм тук, защото вярвам в клуба. Всички знаем, че е тежък период и, че е нужно време. Във времето виждам светлина в тунела с енергията, която влагаме. В момента правим нов отбор, това е истина. Трудно е, но трябва време.

Очакваме нови футболисти, времето ще покаже дали някои си тръгват. Давах шанс на всички. Няма оправдание за нищо. Всички в клуба сме поели по този път. Феновете са разочаровани, но аз не се боя.
Не знам какво се е случило с Бруно. Истина е, че очаквам футболисти и правя отбор. Когато имам готов отбор, може да получавам оценка. Няма проблем за критики.
Шокиращ развой: Двигател в отбора на Илич смени ЦСКА с…
Сега е лесно да се сочи с пръст. Трябва време, за да дойдат качествени футболисти. След това ще трябва още време. Много неща се менят, за да става по-добре в ЦСКА.
Аз не съм магьосник, не мога да направя нещо без качествени хора. Трябва да погледнем истината в очите. Аз си имам вина.
Липсват още качествени футболисти, сега също имаме такива. Трябва да сменим кръвта на отбора и да има глад в отбора", категоричен е Душан Керкез.
Високо над всички в историята: Густаво Бусато с 200 мача за ЦСКА
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари