Дубълът на ЦСКА - по-добър от първия отбор?

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1916 0

Дублиращият отбор на ЦСКА постигна гръмка победа над плевенския Спартак в контролна среща.

Възпитаниците на Стамен Белчев победиха плевенчани с 5:0.

Припомняме, че в първата си контрола от предсезонната подготовка първият отбор на ЦСКА, трениран от Христо Янев, загуби с 0:1 от Спартак (Плевен). Това бе "дежа вю" за феновете, защото и в първия приятелски мач пред началотона миналия сезон "армейците" пак отстъпиха с 0:1 на Спартак.

Георги Търтов откри резултата в 13-ата минута с глава, засичайки перфектно центриране отляво на Ангел Лясков.

Милчо Ангелов покачи на 2:0 в 29-ата, разписвайки се хладнокръвно сам срещу вратаря след извеждащ пас на Реян Даскалов.

В края на полувремето Ангелов отново бе точен, този път той порази вратата с плътен шут, възползвайки се от асистенция на Турицов.

В 65-та минута Ангелов оформи своя хеттрик при бърза контра, след като получи хубав пас от Руменов.

Влезлият като резерва Михаил Кулов отбеляза петия гол в срещата в 85-та минута.

Състав на ЦСКА: Слави Петров, Иван Турицов, Васил Попов, Реян Даскалов, Ангел Лясков, Емил Петров, Петър Петров, Георги Търтов, Павел Головодов, Румен Руменов, Милчо Ангелов/ П.Петров, Г.Минков, Д. Бонев,Кулов, Янков, Симеонов, Митрев, Георгиев, Иванов/