Дори след червен картон: ЦСКА спечели позабравено Вечно дерби

1375 0
ЦСКА победи Левски в позабравеното Вечно дерби при 13-годишните. То не се беше провеждало през последните две години, а сега победа записаха "червените" с 1:0. Двубоят беше част от първенството на А група подготвителни U13.
Значима победа за ЦСКА над Левски
Още: Боримиров ще убеждава талант да подпише с Левски, след като отказа пачките на ЦСКА
Единственото попадение отбеляза капитанът на ЦСКА - Максим Даскалов, който се възползва от подаване на Емил Минев. В заключителния четвърт час малките "армейци" играха с човек по-малко след червен картон за Васил Вълков, но показаха характер и записаха ценен успех.
Сега мъжкият футбол е в пауза заради паузата в световен план заради националните отбори. Поради тази причина мъжките отбори на ЦСКА и Левски не са се състезавали в официални двубои. Контроли също нямаше, но "червените" във Втора лига имаха дерби с втория отбор на Лудогорец (0:0). Междувременно вторият отбор на Левски завърши 0:0 на стадион "Георги Аспарухов" срещу Банско. Спорът беше част от 25-ия кръг на Югозападна Трета лига.
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички
Коментари