Датчани набелязаха Фелипе

1523 0

Датският мениджър Антъни Ричърд заразпитва живо за историята на Жуан Фелипе от ЦСКА по време на загубения от „червените" мач с 1:2 от „Сьондерийске". Агентът пожела пълна информация за визитката на дошлия през лятото офанзивен халф. Не е изключено да потърси контакт за евентуален трансфер в бъдеще. „На секундата си личи, че Фелипе е бразилец, има много меко докосване", каза мениджърът, цитиран от "Труд".

„Сьондерийске" вкара два пъти през първото полувреме - първо с удар от далече, а след това след бърза контраатака.

„Това е най-добре защитаващият се тим в датската лига. Ние работим най-вече с бразилски футболисти. Имаме и много сделки по тази линия с „Шахтьор" (Донецк)", каза още мениджърът Ричърд след почивката на двубоя.

За ЦСКА майсторски гол от пряк свободен удар вкара резервата Борис Галчев, който влезе на почивката. Тогава и играта на българския тим видимо се подобри.

Загубата от „Сьондерийске" беше под №3 в мачовете на ЦСКА на турска земя. Тимът падна още от Рапид (Виена) и „Стяуа". До края на лагера остават още 2 контроли.