ЦСКА започна със загуба в Гърция

840 0

ЦСКА загуби първата си контрола, изиграна в Гърция. "Червените" загубиха с 0:1 от Ксанти на стадиона на гръцкия тим.

Единственото попадение бе дело на Паркаш, който се разписа в 38-та минута.

В началните минути на двубоя ЦСКА не се възползва от шансовете, които има. В 5-та минута Самир Аясс пропусна да отбележи и стреля право във вратаря.

В 35-та минута играч на гръцкия тим бе изгонен с директен червен картон, но на негово място влезе друг футболист.

В 79-та минута футболист на гръцкия тим изби с ръка топката в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа в полза на "червените".

Следващата контролна среща на ЦСКА е на 3 февруари срещу отбора на Пантракикос (Комотини).