ЦСКА загуби последната си контрола на белгийска земя

16889 0

В холандския град Брее ЦСКА загуби с 0:2 от белгийския Генк. Пред около 1500 зрители Генк успя да отбележи по един гол в двете полувремена. Кара Мбоджи откри резултата още в осмата минута след изпълнение на корнер, удар с глава и слаба изява на "червената" защита, а крайното 2:0 отбеляза Ким Оджо след колективна грешка на дефанзивните играчи на ЦСКА.

Стойчо Младенов работи усилено да сработи тима, в който има 9 нови попълнения. Досега "червените" записаха две победи, две равенства и две загуби в мачовете от лятната подготовка.

Проверката е последна за "армейците" на холандска земя и утре отборът се прибира в България.

Съставът на ЦСКА:

99. Стоян Колев, 19. Апостол Попов, 15. Кристиян Супусепа, 66. Пламен Крачунов (75-24. Юлиан Чапаев), 21. Венцислав Василев (45-26. Сендрино Мисиджан), 4. Стивън Съндей (85-46. Тони Стоичков), 37. Еденилсон Бергонси (69-8. Борис Галчев), 7. Тони Силва, 10. Маркиньос (45-28. Иван Маркович), 73. Иван Стоянов (45-71. Антон Карачанаков), 17. Аурелиен Йоахим