ЦСКА съсипа Банско в контролна среща

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2229 0

ЦСКА спечели единствената си проверка по време на лагера в Банско. Столичани се наложиха с 4:1 срещу едноименния съперник, а попаденията за „червените” бяха реализирани от Жорди Кайседо (11), Ахмед Ахмедов (52), Хамза Чатакович (54) и Федерико Варела (67).

За Банско точен във вратата на ЦСКА се оказа Венцислав Маламов, който се отчете за третодивизионния отбор.

Срещата бе под диктовката на момчетата, водени от Стойчо Младенов, които откриха рано резултата чрез Кайседо, но в края на полувремето Маламов шокира съперника. Това се случи след грешно разиграване от елитния клуб.

Още със старта на втората част „червените” започнаха още по-активно и с два гола в рамките на две минути на Ахмедов и Чатакович отвориха комфортна преднина. До края на мача остана време и за Федерико Варела да се разпише, след като аржентинецът вече е готов след контузия.

В последните минути на мача пък удар с глава на Чатакович за ЦСКА срещна напречната греда на банскалии.