ЦСКА смаза Вихрен и продължава да трупа самочувствие преди мача с Берое

Снимка: БГНЕС

1160 0

ЦСКА продължава безгрешния си ход във "В" група, след като възпитаниците на Христо Янев стигнаха до лесно 4:0 над Вихрен (Сандански).

Това беше 26-ата поредна победа на тима в първенството, като серията от победи може да мине 40 във всички турнир, ако "червените" съумеят да спечелят и втория мач срещу Берое от полуфиналите за Купата на България.

"Армейците" имаха тотален превес в двубоя и стигнаха до 2 попадения във всяко от полувремената. Преслав Йорданов беше точен от дузпа в 28', а 8 минути по-късно отново нападателят реализира за 2:0.

Маламов в 71' направи разликата класическа, а 7 минути преди края на двубоя капитанът Борис Галчев оформи крайното 4:0.

"Червените" са убедителен лидер с актив от 78 точки.