ЦСКА с голям обрат срещу Университатя

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1010 0

Отборът на ЦСКА постигна 4-та поредна победа в предсезонната си подготовка, след като се наложи трудно с 4:2 над Университатия Крайова.

Още във втората минута румънците поведоха с гол на Андрей Иван, а след още 18' същият вкара и втори гол на ЦСКА.

Това обаче не бе краят на головото шоу за първата част и Милчо Ангелов намали за 2:1 в 31' след пас на Кирил Десподов. След 7' далечен изстрел на Никола Колев върна равенството.

През второто полувреме попаднията паднаха в края, като в 73' Кристиян Малинов изведе "армейците" напред в резултата, а в 88' Давид Симао оформи крайния резултат.