ЦСКА с безпроблемна победа срещу Етър

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

975 0

ЦСКА постигна безпроблемна победа над Етър с 2:0 в контрола, играна в Панчарево. Срещата започна с минута мълчание в памет на легендата на Локомотив (Пд) и българския футбол Аян Садъков, който почина днес.

"Армейците" поведоха още в 17' когато Меркадо пресече лошо подаване на Стефан Неделчев, пусна на Кирил Десподов, който прониза вратата за 1:0.

В 38' Рубен Пинто се възползва от центриране на Давид Симао в наказателното поле и с глава покачи на 2:0. След почивката интересни ситуации пред двете врати липсваха, но заради пропуснатите възможности през първата ЦСКА не записа по-убедителен резултат.

Сръбският защитник Марко Клисура дебютира за ЦСКА. Той ще изкара проби в тима.  Гостите завършиха мача с 10 души, след като в 87' минута Лубош Адамец задържа с ръце излизащия сам срещу вратаря Енрике и получи заслужен червен картон.