ЦСКА победи полския шампион в първата си контрола в Австрия

1034 0

ПФК ЦСКА София победи с 1:0 полския Легия Варшава в първия си мач от втория етап от подготовката си, която се провежда в Австрия.

Единственото попадение в мача бе дело на Арсенио Нунеш в 13-ата минута, който отбеляза след контраатака на ЦСКА.

"Червените" имаха няколко добри положения, коио не успяха да реализират. В края на първата част Диого Виана с шут по земя опита да удвои резултата, но вратаря на Легия успя да избие в корнер. През втората част и Михаил АЛександров, и Густаво Кулма не успяха да се разпишат.

Полксият тим бе без 5 от своите играчи, които са на Евро 2016.