ЦСКА не успя да победи 12-ия във Втора лига

Снимка: БГНЕС

1154 0

Отборът на ЦСКА-София допусна изненадващо поражение с 2:3 от втородивизионния Струмска слава в контролна среща, играна на базата на „червените“ в Панчарево.

Тимът на Стамен Белчев, който бе без редица от основните си футболисти, поведе в резултата още в 6-ата минута. Точен за „армейците“ бе едно от новите попълнения на отбора през зимната пауза Жан Карлос Бланко, който се разписа от дузпа. До края на първата част гостите от Радомир възстановиха равенството след гол на Георги Каранейчев в 35-ата минута.

Малко след подновяването на играта през второто полувреме футболистите на Струмска слава осъществиха пълен обрат. В 52-ата минута Кристиян Тасев вкара за 2:1, само две минути по-късно отново той покачи на 3:1 в полза на гостите. Крайното 2:3 оформи Роланд Алберг в 67-ата минута след асистенция на Раул Лое.