ЦСКА не спи! Томанов уреди голаджия без пари, току-що станал шампион в Бразилия


ЦСКА не спи! Томанов уреди голаджия без пари, току-що станал шампион в Бразилия
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2788 0

Популярният трансферен хъб TransferFeed информира преди минути, че ЦСКА може още повече да се подсили в предни позиции, тъй като си е харесал бразилецът Фернандо.

31-кратните шампиони са един от трите европейски клуба, които предявяват интерес към нападателя, който може да играе по крилата, но и на върха на атаката. Останалите претенденти за подписа са португалските Санта Клара и Насионал, които изглеждат с по-малка финансова сила от тази на родния клуб.

Още: Официално: Блестящият ас на ЦСКА вече е играч на Левски!

Добрата новина за желаещите е потенциалният свободен трансфер, тъй като Крузейро е готов да пусне нападателя само срещу процент от сумата при следваща продажба. Играчът има договор с настоящия си клуб до края на 2026 г. и със сигурност няма да бъде подновен.

Кой е Луис Фернандо

Фернандо се е подвизавал само за юношите на Крузейро и няма мачове за мъжкия отбор. Прави впечатление, преди по-малко от денонощие печели първия си по-значим трофей в кариерата - COPA SÃO PAULO DE JUNIORES, след като във финала бива победен Сао Пауло с 2:1. Луис Фернандо остава на терена до 90-тата минута, когато е заменен. И в тази среща той е капитан на отбора.

От ЦСКА не отрекоха в предходните дни, че очакват още потенциални нови попълнения. По-рано през зимата клубът вече привлече южноамериканските крила Лео Перейра и Алехандро Пиедраита.

Внимание: ЦСКА сигнализира за голяма измама седмица преди първия мач

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички