ЦСКА направи реми с украински гранд

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

829 0

ЦСКА записа престижно равенство по време на лагера си в Австрия. "Червените" направиха 0:0 с Шахтьор (Донецк) и продължават да нямат загуба в мачовете си на летния лагер. В първия си мач там отборът победи японския Нагасаки, а след това тресна руския Уфа.

В 10' Китанов спаси тима от попадение, след което последва равностойна игра. Първото полувреме завърши при резултат 0:0.

Шахтьор направи няколко промени и пусна в игра бившата звезда на столичани Жуниор Моареш. След час игра и Нестор Ел Маестро направи няколко промени - в игра влязоха Антов, Джеси и Тиаго. До края шанс получиха и Дюлгеров и Секулич.

През тази част Шахтьор се опитваше да създава опасни ситуации, но "червената" отбрана действаше добре. В последните минути българският тим натисна съперника, но не стигна до попадение. Мораеш също имаше шанс да се разпише, но Китанов отрази.

Съставът на ЦСКА: Китанов, Лясков, Бодуров, Чорбаджийски, Перейра, Малинов, Пинто, Колев, Георгиев, Десподов, Йорданов.