ЦСКА договори бразилски халф


ЦСКА договори бразилски халф
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1532 0

Носителят на Купата на България ЦСКА е привлякъл 29-годишния бразилски халф Джонат Марлон Асеведо да Силва или Марлон, твърдят медии в Република Корея, цитирани от "24 часа". За последно той е играл във втородивизионния корейски Сувон Блу Уингс.

Започва кариерата си във Вашку да Гама, след което отива в Крузейро. Подписва с Пенаполенсе, който пък го дава под наем на Флуминенсе и Спорт Ресифе. Следва Коринтианс и това преотстъпвания на Атлетико (Минейро), Спорт Ресифе и Гояс.

От миналата година е в Сувон, един от най-добрите корейски клубове в миналото. Марлон е атакуващ полузащитник, който може да играе на фланга, както и зад централния нападател. Всичко най-актуално около ЦСКА ще намерите ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички