ЦСКА - Астана по ТВ: Къде да гледаме контролата на "червените"?

Снимка: Cska.bg

2721 0

В петък (27 януари) българският гранд ЦСКА ще изиграе четвъртата си контрола по време на зимния лагер в Турция, а съперник ще бъде тимът на Астана (Казахстан).

До момента "армейците" записаха две загуби и една победа в южната ни съседка - 0:1 срещу Санфрече Хирошима, 3:2 срещу Гурник Забже и 1:3 срещу ЛАСК Линц.

След контролата срещу Астана, където преди години работеше Станимир Стоилов, отборът на Саша Илич ще има още две приятелски срещи в Белек - срещу Македония Гьорче Петров (29 януари) и срещу Шахтьор Караганда (30 януари).

На 5 февруари пък ще се проведе контролен мач срещу Пирин Благоевград на стадион "Българска армия".

*Четвъртата проверка на ЦСКА в Турция ще стартира в 15:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчена ПРЯКО в ефира на "ТВ 1". Ако нямате възможност да гледате, следете развоя на ЦСКА - Астана НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!