Черногорски нападател: Преговарям с ЦСКА


Черногорски нападател: Преговарям с ЦСКА

1518 0

Нападателят Стефан Николич призна, че е на път да облече екипа на ЦСКА. Черногорецът разкри, че води преговори с "армейците".

Последните се оглеждат евентуално за заместник на Серджиу Буш, ако голмайстор номер 1 на "А" група бъде продаден, пише "Стандарт”. В момента се говори за интерес към него от страна на няколко клуба, но засега няма нищо сериозно.

Николич е добре познат на "армейците" като играч на Стяуа. През 2011 година румънците отстраниха столичани в плейофа на Лига Европа. Черногорецът бе резерва и в двата мача.

ЦСКА обаче твърдо трябва да забрави за един от чужденците си извън ЕС, ако го вземе, защото в момента има трима.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички