Бисмарк Чарлс най-после подновява тренировки за ЦСКА


Бисмарк Чарлс най-после подновява тренировки за ЦСКА
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1510 0

Нападателят на ЦСКА Бисмарк Чарлс ще поднови тренировки в петък. Той ще се включи в основната група след мача на "армейците" с Арда Кърджали за Купата на България. За последно той игра срещу Пирин на 22 август, като отсъства вече два месеца.

Ганаецът започна индивидуални тренировки преди три седмици, като на "Армията" внимават с натоварванията, на които го подлагат. Очаква се Бисмарк да попадне и в групата за гостуването на Зоря Луганск в четвъртък, пише "Тема спорт".

20-годишният нападател пристигна на "Българска армия" от косовския Терпча '89 в началото на годината. До този момент той има 19 мача и 5 гола с червената фланелка във всички турнири.

А още един лидер на ЦСКА се завръща в игра.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички