УЕФА помогна на ЦСКА за ДЮШ


УЕФА помогна на ЦСКА за ДЮШ
Снимка: БГНЕС

1415 0

На 13 ноември БФС е превел 72 хиляди лева целева подкрепа за детско-юношеската школа на ПФК ЦСКА АД. Сумата е по програма за подпомагане и развитие на школите у нас и е от европейската футболна централа.

Парите се превеждат на футболния съюз, а той след това ги разпределя по клубовете. Източници на "7 дни спорт" от Борисовата градина разкриха, че финансовият стимул ще се получи на траншове и е едно добро перо за подпомагане на школата на "армейците".

В момента обаче парите са постъпили по запорираната сметка на ПФК ЦСКА АД и не могат да бъдат използвани по предназначение. По закон с тях ще се разпорежда синдикът на 31-кратния шампион на България Дора Милева.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички