Преди 'вечното дерби': Кога за последно ЦСКА използва свой юноша срещу Левски

Снимка: БГНЕС

1346 0

Най-титулуваният български клуб ЦСКА е в серия от 6 поредни шампионатни победи над Левски, но в тези срещи 'армейците' използваха само веднъж свой юноша, и то като "дълбока" резерва.

Това се случи точно преди 3 години. На 19 октомври 2013 г. нападателят Григор Долапчиев се включи за 11 минути, като "червените" спечели с 3:0, с голове още дo почивката.

Вече са ясни цените на билетите за "вечното дерби"

Сега с очакваното пускане на Божидар Чорбаджийски обаче това ще се промени и армейците отново ще имат изграден в школата на тима кадър, пише вестник "Тема спорт".

От своя страна юношата на Левски Божидар Краев вече е играл във вечно дерби при мъжете.

"Синята" легенда Иван Вуцов: Радвам се, че 'вечното дерби' се завръща

Той се включи при последния сблъсък досега - на 25 октомври 2014 г. (0:3). Младокът се появи като резерва на мястото на Пламен Крумов в 64-ата минута.