90 минути и неспазено обещание за Дюкенс Назон при дебюта му в Турция

Снимка: Lap.bg

3963 0

Доскорошният футболист на ЦСКА - Дюкенс Назон, дебютира за новия си клуб - Кайзериспор!

Това се случи при домакинството срещу Бешикташ от 25-ия кръг на турската Суперлига.

Назон дебютира, но не спази обещанието си

Двубоят завърши без голове и без краен победител - 0:0. Факт е обаче, че Кайзериспор бе много по-близо до победата, създавайки 14 голови положения (4 точни удара) срещу само 6 от страна на местния гранд (1 точен удар).

Очакваните голове (xG) за домакините бяха 1.06, а за гостите - едва 0.18.

29-годишният Назон поведе атаката от първата до последната минута, но не спази обещанието си да вкара гол още при дебюта за Кайзериспор.

Със спечелената точка тимът му събра актив от 29 на 12-ото място. Бешикташ пък е четвърти с точно 40 пункта.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Изгодна за всички сделка: Колко прибра ЦСКА и с какво Кайзериспор изкуши Дюкенс Назон?