Нова загуба остави Ботев Пловдив без победа, но "таен" трансфер излезе на преден план

Снимка: botevplovdiv.bg

1836 0

Унгарският Пакш се върна към успехите в приятелските срещи, след като не успя да победи в три поредни срещи. Днес "маджарите" се наложиха с 2:0 над Ботев Пловдив в Турция. Преди три дни "канарчетата" отстъпиха пред Гурник Забже с 3:4.

Ботев не успя да победи и в България

Днес резервата Даниел Боде се превърна в абсолютен герой за победителите. Той реализира и двете попадения в срещата след началото на втората част - в 49-ата и 51-ата минута.

Това означава, че възпитаниците на Керкез остават без победа през зимата, след като дори Марица Пловдив се оказа прекалено силен съперник в Коматево преди лагера в Турция - 2:2.

Добрата новина за "канарчетата" е присъединяването на доскорошния футболист на Хебър - Матей Игонен. Днес той изгледа контролата на новия си отбор на живо, след като вчера "гробарите" успяха да сътворят голям гаф в социалните мрежи, свързан с бъдещето му.

Още: С две изречения: Ботев Пловдив обяви, че се разделя с 21-годишен футболист

Хебър обяви трансфер, а после се "редактира", за да отговори на "слухове и твърдения"

Хебър даде още един свой играч на Ботев Пловдив, този път вратаря си, който е пожелал да си тръгне