Ботев (Пд) си върна основен коз за мача с ЦСКА

Снимка: Оф. сайт на Ботев (Пд)

1303 0

Нападателят Стивън Петков вече е напълно готов за игра и се очаква да поведе атаката на Ботев (Пловдив) в домакинството на ЦСКА, пише "Тема Спорт". Мачът е в събота от 18:45 часа.

Както е известно, футболистът лекуваше контузия, заради която пропусна дербито с Локомотив, а в последния кръг срещу Витоша Бистрица остана резерва. Той все пак се появи на терена в 56-ата минута, заменяйки неубедителния преди това Диого Кампос, който също лекуваше контузия в началото на месеца. Сега обаче треньорът на "канарчетата" Николай Киров ще хвърли Стивън Петков срещу "червените" от първия съдийски сигнал.

Той започна силно кампанията с три гола, но получи травма при гостуването на Берое.

Дебют срещу ЦСКА се очаква да запише последното ново попълнение Джонатан Перейра. Крайният защитник, който взе №2, бе сред 18-те при визитата на Витоша Бистрица, но не се появи в игра. Възможно е срещу столичани бразилецът да се появи през второто полувреме. Той е леко изостанал с подготовката и все още не е готов за титуляр, заявиха от спортно-техническия щаб на "жълто-черните".