Ботев (Пд) играе за 40 бона премия срещу Локо (Сф)


Ботев (Пд) играе за 40 бона премия срещу Локо (Сф)
Снимка: Иван Йочев

932 0

Футболистите на Ботев (Пловдив) имат голям стимул да играят за победа в предстоящия мач с Локомотив (София). При успех, феновете на „канарчетата“ са обещали премия от 40 000 лева, съобщава „Тема спорт“.

Това не е първи случай, в който привържениците дават финансови стимули на отбора. Те го направиха при влизането в първата шестица, както и при победата над ЦСКА в плейофите.

Двубоят между Ботев (Пд) и Локо (Сф) е утре от 18:00 часа на базата в Коматево.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички