Загорчич обяви някои от думите, заради които се е ядосал на феновете на Славия и отправи призив

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

790 0

Наставникът на Славия Златомир Загорич коментира напрежението, което имаше между него и част от феновете на тима след края на първото полувреме в двубоя с Локомотив Пловдив. Столичани загубиха с 1:2, като това бе първото им поражение за 2024 година.

Наставникът на Славия отговори за напрежението с феновете

Загорчич отправи и призив към феновете

"Това ме дразни. Ако идваш тук на стадиона, подкрепяй си отбора. Недей да си говориш за някакви глупости. Това ме ядосваше. Постоянно викаха. А не "позор", "срам", някои неща, които казаха ме ядосаха", заяви Загорчич след мача.

"По принцип в целия мач играхме на една добро ниво. Опитвахме се по всякакъв начин да си вкараме гола. С две груби грешки, за което говорихме и преди мача. Първият и вторият гол, трябва да се реагира по друг начин и да изкараме топката в тъч или корнер, без значение кое. Говорихме си даже и на лагера за това нещо.

Още: Ужасяваща вратарска грешка помогна на Локомотив Пловдив да измести Левски и да влезе в топ 4 (ВИДЕО)

Продължаваме да правим една и съща грешка, което ме ядосва малко. Разбира се. Някой път с тези по-опитните е по-лесно да се спечели мачът. Просто няма да има тези грешки, които направихме днес в мача. По една грешка на полувреме ни струваше много", каза още той.

Още: Драмите в Славия нямат край: Златомир Загорчич налетя на фенове, привика ги да се разберат (ВИДЕО)

Светослав Вуцов от Славия сбърка фатално и подари гол на Локомотив Пловдив (ВИДЕО)

Венцеслав Стефанов потвърди за кого ще отиде гласът на Славия и обясни защо

Знае ли нещо повече? Венци Стефанов с мрачна прогноза, Борислав Михайлов се завръща?

Един голмайстор и обрат: Славия си върна на Локомотив София със същия резултат (ВИДЕО)