Юношите ни записаха загуба в последния си мач в квалификациите за Евро 2016

797 0

Юношите ни до 19 години загубиха с 1:2 от връстниците си от Шотландия в последния си мач от Елитния кръг на квалификациите за финалите на Европейското първенство това лято.

Квалификационният турнир се провежда в Хърватия.
Мачът бе без значение за тима на България, който преди това загуби с по 0:1 от тимовете на Хърватия и Белгия и остана без шансове за класиране.

Отборът на Шотландия поведе в 15-ата минута с гол на Харди. В 38-ата минута Александър Георгиев изравни резултата. В 78-ата минута Килти от дузпа вкара втори гол за Шотландия, за крайното 2:1.

Отборът на България завършва на последното място в квалификационната група с три загуби.