Юношите до 19 г. записаха престижна победа

1630 0

Юношеският национален отбор на България до 19 г. започна с победа подготвителния си лагег на германска земя.

Възпитаниците на треньора Методи Деянов надиграха с 1:0 връстниците си от тима на Хановер. Единственият гол в срещата, която се игра в Барзингхаузен беше дело на Мики Орачев. Защитникът на Левски откри резултата още в четвъртата минута след пробив отляво и добър завършващ удар. Отново той направи още няколко отлични включвания до края на срещата.

Серкан Юсеин също се опита да порази противниковата врата в 78-ата и 89-ата минути. Жълт картон в края на мача получи Антонио Вутов.

Следващата приятелска среща на отбора е в четвъртък на стадион "Порше" във Волфсбург от 15:30 ч. българско време