Треньорът на Литекс притеснен от терена във Варна


Треньорът на Литекс притеснен от терена във Варна

928 0

Треньорът на Литекс Красимир Балъков е силно притеснен какви ще ги вършат техничните му футболисти на терена на стадион "Тича". Ловчанлии гостуват този уикенд на „Черно море" в ключов мач за място в „Топ 6“.

В последните дни времето в морската ни столица е ужасно, поради което най-вероятно теренът на "Тича" ще е, меко казано, много лош за игра, пише "7 дни спорт".

Това принуждава Балъков да подготвя такъв вариант на стартовия си състав, който по-лесно да се приспособи към нивата, на която домакинства отборът на Черно море.

Поради тази причина и през седмицата отборът на Литекс залага повече на тренировки за сила и тактика, отколкото на футболни занимания.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички