Стара Загора бе малка гара за страхотен Локомотив

Снимка: БГНЕС

1755 0

Софийският Локомотив мина лесно през гара Стара Загора, побеждавайки Берое с 4:1. Столичните железничари демонстрираха страхотна игра и затвърдиха силното си представяне в елитната ни група.

Шехуди откри с гол от съблекалнята. Локо пробиха в самото начало. Топката се отклони в Том, който намери тунизиеца в малкото наказателно. Въпреки че бе покрит той успя да разстреля вратаря на домакините.

Това се оказа достатъчно за гостите, които се дръпнаха в защита.

През второто полувреме Локомотив реши всичко в този мач след гол на Йордан Тодоров в 51-ата минута.

Гостите от София се възползваха от объркването на Берое и чрез Романов отбелязаха четвърти гол след подновяване на играта.

Киркар все пак успя да открие сметката на старозагорци в 54-ата минута.

След бързото голово развитие мачът отново премина в спокойно русло, като и двата тима приеха резултата и не предложиха нищо, с което да ни накарат да повярваме, че може да има друг развой на събитията.

Локомотив остава трети в класирането, събирайки 43 точки и изоставайки на 2 от ЦСКА. Берое пък пропусна шанса си да се доближи до топ 3 и остава пети с 39 точки.