Славия е аут от Младежката Шампионска лига, куп голове в последната среща

Снимка: Lap.bg

2354 0

Славия и Панатинайкос завършиха при 2:2 в "Овча Купел". "Белите" приеха гръцкия тим на клубния стадион във втората среща от първия кръг на младежката Шампионска лига. Това обаче не промени съдбата на българския тим, който отпадна с голова разлика от 2:10.

Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" започна добре за възпитаниците на Иван Иванов. Мартин Сираков откри резултата в 11-та минута след няколко пропуска пред вратата на Клидман Лило.

Силната игра на "белите" продължи, но те не успяха да реализират още попадения до края на първата част, а противно на логиката - Атанасиос Тампицас изравни три минути след почивката.

Димитриос Калоскамис дори оформи пълен обрат в 71-вата минута, а шут на Тампицас се отби в гредата зад вратаря Илиян Илиев. По този начин чужденците можеха да стигнат до нов успех.

Десет минути преди края на редовното време влезлият като резерва Кристиян Величков оформи крайният резултат - 2:2.

Състав на Славия: Илиян Илиев, Петър Долапчиев, Валентин Петров, Мирослав Колев, Роберто Райчев, Борис Димитров, Мартин Сораков, Димитър Долапчиев, Кристиан Атанасов, Виктор Найденов, Чунг Нгуен