Славия допусна обрат край морето, Черно море с първа победа за 2016 година

Снимка: chernomorepfc.bg

1108 0

Черно море най-накрая си припомни какво е победа, след като възпитаниците на Никола Спасов стигнаха до драматично 3:2 над Славия в мач с пълен обрат и съдийски грешки, опорочили стойността на двубоя.

Траянов даде аванс на своите в самото начало на срещата, но гостите от София успяха да обърнат двубоя с попадения на Балджийски и Пирков до почивката.

Спасов заложи на Бакари през второто полувреме, който се появи на терена и с двата си гола успя да донесе първа победа за Черно море от миналата година насам.

Гостите обаче ще имат много сериозни претенции към рефера на двубоя, след като не беше свирена дузпа за Славия през второто полувреме, а и доста нарушения не бяха свирени в полза на "белите".

С тази загуба столичани могат и да помахат за сбогом на местата в Топ 3 и квотата за Лига Европа, но шансовете остават в зависимост от развоя за Купата на България.