Скандал: Треньор от Втора лига наби съдията

Снимка: Gulliver/Getty Images

5748 0

До голям скандал се стигна след двубой от Втора лига. Треньорът на Кариана (Ерден) Атанас Джамбазки нападна съдията, след като отборът му записа четвърта поредна загуба, този път от Струмска слава.

Секунди след като отборът от Радомир стигна до победата след гол в добавеното време, наставникът нахлу на терена и нанесе няколко удара по главния съдия Ивайло Ненков.

Джамбазки бе изведен с полиция от терена, а това със сигурност ще му донесе много голяма санкция от Дисциплинарната комисия. Струмска слава спечели срещата от четвъртия кръг на Втора лига с 2:1 след голове на Христо Кирев в 52-ата и Ангел Маджиров в 90+3 минути. За домакините точен беше Николай Дичев в 61-ата минута.