Септември едва не загуби от пряк съперник при четвъртия дебют на Митов

Снимка: Guliver/GettyImages

491 0

Септември едва не загуби визитата си на Марек Дупница при поредното завръщане на Николай Митов. Специалистът досега беше начело в Монтана, но преди броени дни беше обявено връщането му в Драгалевци.

Септември близо до елита

Срещата между отборите на челни позиции завърши 1:1 в началото на 30-ия кръг във Втора лига.

Домакините от Дупница поведоха с 1:0 в 15-ата минута чрез Любомир Костов. Три минути по-рано гостите имаха претенции за дузпа заради нарушение срещу Мартин Стоянов в наказателното поле, но такава не бе отсъдена.

В крайна смтка Жан-Пиер Да Силва реализира изравнителното попадение за 1:1 едва в началото на добавеното време. Така столичани остават втори във временното класиране с 58 пункта, а трети са дупничани с 54 точки.

Ако през уикенда Спартак Варна победи четвъртия Монтана - разликата на върха ще стане пет точки.

Още: Юноша на ЦСКА избухна в ДЕРБИ с един от головете на сезона във Втора лига (ВИДЕО)

Септември се сбогува с Първа лига с успех над Ботев (Враца)