Пълната програма в Първа лига за редовния сезон

По-рано днес бе изтеглен жребият за първия кръг в Първа професионална лига. Шампионът Лудогорец ще бъде домакин на новака Царско село, а ЦСКА приема Етър. Левски пък ще гостува на Дунав в Русе.

Малко след това стана ясна и пълната програма за шампионата, който тази година стартира на 12 юли.

Пълната програма за редовния сезон в Първа лига:

I кръг

12-15 юли 2019 г.:

ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)

Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)

II кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)

Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)

Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)

III кръг

Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)

Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)

Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)

Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)

Левски (София) - Ботев (Пловдив)

IV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)

Царско село 2015 (София) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)

ЦСКА (София) - Ботев (Враца)

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)

V кръг

Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Враца) - Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)

VI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)

ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)

VII кръг

Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)

Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)

Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)

VIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)

Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) - Левски (София)

Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)

Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)

IX кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)

Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)

Левски (София) - Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

X кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)

Славия 1913 (София) - Левски (София)

Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)

Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)

XI кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)

Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)

Левски (София) - Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)

Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)

Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)

Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)

XII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)

ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)

Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)

XIII кръг

Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)

Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)

Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)

Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

 

 

Още по темата

Please select answer!