Пуснаха в продажба билетите за последното домакинство на Дунав

Снимка: БГНЕС

739 0

Билетите за четвъртото и последно за сезон 2016/2017 домакинство на ФК Дунав в Русе в Първа лига вече са в продажба. "Драконите“ посрещат ЦСКА-София в мач от десетия кръг на шампионския плейоф на елита на 31 май, сряда, от 20:00 часа.

Междувременно русенският тим гостува на Локомотив. Срещата на 28 май, неделя, от 21:00 часа в Пловдив е от съществено значение за подреждането между 4 и 6 място, където силите към момента са изравнени. С ЦСКА-София пък дунавци вече играха 3 пъти през този сезон. В столицата те отстъпиха с 0:3 през есента и 0:2 тази пролет, а веднъж в Разград, където домакинстваха доскоро, победиха с 2:0.

Цената на пропуските за четвъртия мач между двата отбора за сезона е 10 лв. В деня на мача билетите ще се продават на касите на стадиона от ранния следобед. Децата до 12 г. отново ще влизат безплатно, което обаче не им гарантира място по трибуните.

В 18:00 ч. отварят вратите на стадиона за всички.