Отлагат старта на Локо (Сф) в четвърта дивизия


Отлагат старта на Локо (Сф) в четвърта дивизия
Снимка: Иван Йочев

1140 0

Локомотив (София) няма да започне участието си в Софийска регионална футболна група през тази седмица, както беше първоначално обявено. Зоналният съвет към Българския футболен съюз обяви, че отлага старта на първенството с една седмица заради неизрядни стадиони.

Ето и цялото съобщение на ЗС към БФС:

"Първенството на Софийска регионална група – мъже за сезон 2015-16 г. ще започне на 12-13 септември 2015 г., вместо на 5-6 септември, както бе обявено предварително.

Решението бе взето след заседание на СТК (Столични първенства) при ЗС на БФС - София, след като бе установено, че стадионите на няколко клуба, участници в първенството, все още не отговарят на изискванията по чл. 28 от Наредбата за първенствата и турнирите в БФС сезон 2015-2016 г.

Решението бе взето, след извършени проверки на стадионите, които са документирани с доклади и снимков материал. Клубовете, чиито стадиони все още не отговарят на изискванията са уводомени своевременно за подобренията, които трябва да извършат".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички