Официално: Футболист от Северна Македония е третият нов в Локомотив София (СНИМКА)


Официално: Футболист от Северна Македония е третият нов в Локомотив София (СНИМКА)
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1332 0

Трето ново попълнение в Локомотив София преди старта на сезон 2023/24 анонсира клуба с публикация в социалните мрежи.

Става въпрос за северномакедонеца Диме Димов, който ще подсили състава на новия старши треньор Стойчо Стоев.

Той играе като централен защитник и за последно е носил екипа на Академия Пандев, в който е бил и капитан. Димов се е обвързал с "железничарите" за срок от 2 години.

Ето какво гласи цялата публикация на Локомотив София:

"Добре дошъл, Диме Димов!

С удоволствие приветстваме и третото си ново попълнение. Това е централният защитник Диме Димов, който за последно бе част от Академия Пандев.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Северномакедонецът, който бе и капитан на своя доскорошен отбор, има мачове и на най-високото ниво - европейските клубни турнири и можем да бъдем сигурни, че ще заздрави нашата отбрана.

Договорът му е за срок от 2 години.

Ръководството на Локомотив пожелава успех на Димов!".

*Четете последните новини от българския футбол в SPORTLIVE.BG!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички