Неманя Миланович отсече: Можехме да победим Левски

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2598 0

Наставникът на Крумовград - Неманя Миланович, коментира постигнатото реми при домакинството на Левски в последната среща от деветия кръг на Първа лига (2:2).

Това бе пореден положителен резултат за специалиста срещу роден гранд, след като абсолютният новак в Първа лига вече бе победил Лудогорец и ЦСКА 1948.

Мнението на Миланович

"Стартирахме добре в мача и контролираха събитията. Можехме и да победим, тъй като имахме своите възможности. Играчите се пределно мотивирани срещу големите отбори като Левски, ЦСКА и Лудогорец.

Изгубили сме концентрация при статичните положения, а Левски се възползва от това и ни вкара гол. През второто полувреме обаче играхме по-агресивно и създадохме шансове. Това доведе до гол в крайна сметка.

Поздравявам момчетата за борбата и характера, които показахме през второто полувреме", категоричен бе Миланович.

Вижте какво се бе заканил босът на Крумоград за мача с Левски!