Монтана бие в три полувремена, едното без съдия

1015 0

Новакът в „А" група Монтана спечели с 2:1 контролата си срещу Спартак (Плевен) в Правец. Интересното беше, че мачът продължи 135 минути, 90 на терена и 45 в очакване на съдийската бригада от Етрполе, която закъсня точно с едно полувреме.

Тимът на Ферарио Спасов откри резултата още в 4-ата минута. Йордан Тодоров проби по дясното крило и центрира към Атанас Илиев, който се разписа с глава. В 20-ата минута Спартак успя да изравни резултата.

Монтана стигна до победното попадение две минути преди края, когато Сергей Георгиев се разписа след нова асистенция на Тодоров.