Младежите записаха втора победа в евроквалификациите

Снимка: БГНЕС

975 0

Младежкият национален отбор на България победи Люксембург с 3:0 в европейска квалификация. Двубоят се изигра снощи в Разград. Това бе втора победа за тима ни, след като в предишния кръг победихме Румъния с 2:0.

България откри резултата още в 17-тата минута след попадение на Борислав Цонев. В 35-тата минута "лъвчетата" направиха преднината си още по-изразителна, след като Антонио Вутов също се разписа. В края на първото полувреме Люксембург остана с човек по-малко. Това допълнително оказа влияние на представянето на двата отбора и в 78-та минута Кирил Десподов направи резултата класически.

След този двубой България вече има 6 точки. С толкова са и Румъния и Уелс. Следващият мач на младежите ни е срещу Армения на 9 октомври в Стара Загора.