Мейджоу Хака бие, Божинов с нова роля в тима

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1130 0

Българският нападател Валери Божинов и неговият тим Мейджоу Хака постигнаха втора победа за сезона във втората дивизия на Китай, след като се наложиха с 2:1 над четвъртия в подреждането Шанхай Шънсън.

Бившият играч на Левски и Партизан бе преквалифициран за срещата, като вместо на върха на атаката, той се подвизаваше като халф и се задържа на терена до 70'.

Ксю Оян и Джанлонг Чен бяха точни за тима на Мейджоу, а почетното попадение за Шанхай бе реализирано в последната минута от редовните 90 от Юн Жи.

Божинов и компания вече са с осем точки и се придвижиха до 11-то място, докато опонентът им остава четвърти с 15 пункта.