Масов бой и ужасни сцени на български мач: Отборът на Вили Вуцов победи (ВИДЕО)

Снимка: fcyantra.bg

2409 0

В една от приятелските срещи, играни от български отбори днес (19 януари), Янтра Габрово победи Спартак Плевен с 2:1. Това бе първата приятелска среща за отбора на Велислав Вуцов по време на подготовката през зимната пауза.

Даниел Младенов (6') и Габриел Станчев (60') се разписаха за победата на своя отбор. Преслав Антонов пък временно бе изравнил резултата за Спартак Плевен в 12-ата минута.

Масов бой по време на мач на отбора на Велислав Вуцов

Янтра Габрово

Футболът обаче остана на заден план в тази проверка, след като се стигна до изключително грозни сцени. В средата на второто полувреме се стигна до масово меле между футболистите на двата отбора, като дори имаше и удари.

След фал на Лъчезар Йорданов към него се насочи Цветелин Иванов от Спартак Плевен и го повали на земята. След това играчите на Янтра скочиха да защитават своя съотборник и повалиха Иванов. Оттам Цветелин отново се изправи и продължи с ударите.

Грозните кадри бяха споделени от Фенклуб Янтра Габрово - "Ковачи 2023" чрез страницата му в социалната мрежа Facebook.

За Янтра Габрово предстоят още пет приятелски мача - с дубъла на Черно море (24.01), с Етър (27.01), с Черноморец Балчик (31.01), с Несебър (31.01) и с Черноморец Бургас (02.02).

Съвсем наскоро пък Велислав Вуцов официално взе в Янтра юноша на Левски от Ловеч (СНИМКА).