Локо (Сф) разгроми съперник със 7:0

Снимка: БГНЕС

1076 0

Локомотив (София) изигра първата си контролна среща преди началото на новия сезон в четвъртия футболен ешелон у нас. Столичните „железничари“ се наложиха с категоричното 7:0 над Легия София.

Локо (Сф) откри резултата в 18-тата минута след попадение на Калоян Ангелов, а само пет по-късно Калоян Бонев се разписа за 2:0. Малко след подновяването на играта Иван Зафиров направи резултата класически.

Локо (Сф) не спря до тук и продължи да търси вратата на своя съперник. Това даде резултат и в 68-та минута Петър Христов вкара за 4:0. Десет минути по-късно Росен Йорданов се разписа за 5:0, а две след това Красимир Узунов направи покачи за 6:0. Крайният резултат бе оформен от Радостин Нгуен в 86-тата минута.

Следващата контрола на Локо (Сф) е в понеделник срещу БМСпорт. Двубоят е от 18:00 часа на стадиона в „Надежда“.