Литекс записа първо равенство под ръководството на Любо Пенев

Снимка: Официален сайт "Литекс"

630 0

Литекс завърши наравно 1:1 срещу норвежкия Волеренга в последната си контрола от лагера в испанския курорт Ла Манга. Под ръководството на Любослав Пенев, тимът досега имаше само победи.

Попадението за ловчанлии отбеляза Бьорн Маарс Йонсен в 60-ата минута, а съперникът изравни в 72-ата минута чрез Холм Даниел. Двубоят бе от последен за Литекс в турнира „Копа Дел Сол“, в който „оранжевите” постигнаха три поредни победи.

От утре Литекс ще бъде за 7 дни в курорта Марбея. Там контролите са с Рубин Казан, Днепър от Украйна, Спартак Москва на Ивелин Попов и с Динамо Киев.