Литекс все пак ще играе с отбори от "А" група


Литекс все пак ще играе с отбори от "А" група

626 0

Литекс все пак може да играе с отбори от А група, разбра „Тема Спорт". Ловчанлии са влезли в контакт с почти всички тимове от елита, за да играят контроли с тях, когато почиват.

Както е известно, Литекс бяха извадени от „А“ група и това доведе до парадокса кръгът да е само от четири мача.

От клуба от Ловеч вече са постигнали договорка с Пирин (Благоевград), Берое, Локомотив (Пловдив) и други.

Днес вторият тим на Литекс, който играе в „Б“ група, гостува на Пирин (Разлог). Ловчанлии се очаква да бъдат водени от Любослав Пенев, а в състава да бъдат включени почти всички играчи от първия отбор, тъй като правилникът позволява този ход.

 

В същото време Дунав (Русе) направи нова важна крачка към „А“ група. Лидерът удари с 1:0 у дома Нефтохимик.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички