Литекс показа на "Левски" кой е лидерът при младежите


Литекс показа на "Левски" кой е лидерът при младежите

1124 0

Лидерът в Младежката група Литекс се наложи в дербито с "Левски" и победи с 2:0 "сините" в Ловеч. Възпитаниците на наставника Евгени Колев не изпуснаха от контрол мача през цялото време и създадоха немалко ситуации, но съумяха да реализират само две.

Резултатът в 20-та минута откри нападателят Георги Минчев, който се оказа най-съобразителен в наказателното поле и отблизо оплете топката в мрежата. След почивката осезателното превъзходство на ловчанлии бе материализирано с нов гол, дело на бранителя Мартин Митов, засякъл с глава коженото кълбо след корнер.

След 17-ия кръг на шампионата "оранжевите" оглавяват временното класиране с 39 точки, с две повече от основния си конкурент Лудогорец, но и мач по-малко в актива си.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички